زبان انگلیسی پایه یازدهم (مشترک همه رشته ها)

زبان انگلیسی پایه یازدهم (مشترک همه رشته ها)

زبان انگلیسی پایه یازدهم (مشترک همه رشته ها)

درس زبان درسی است که باید به تعداد دفعات بیشتری تکرار و تمرین بشود. در این درس باید تست های متنوع کار کنید. انواع تست لغت، گرامر، کلوز و ریدینگ باید در طول هفته انجام داده باشید. برای سنگین تر نشدن مطالب می توانید موضوعی کار کنید.

درس زبان از جمله دروس عمومی میباشد که نه فقط برای کنکور بلکه در هر جامعه و یا بازار اقتصادی رونق فراوان دارد. پس هر چه در این درس وقت بگذارید چیزی را از دست نمیدهید.

یکی از روش هایی که می تواند در یادگیری و مکالمۀ درس زبان شما رو زودتر به هدف برساند این است که بعد از مطالعات لغات و ترجمه سعی کنید در ابتدای راه مانند کودکی که سخن گفتن را می خواهد آغاز کند، خود را در محیط زبانی قرار دهید و با فکر و در ذهنتان لغت سازی کنید و جملات را بیان کنید ، یعنی تصورات خود را در ذهن با زبان برای خود یادآوری کنید .

مثال ساده اینکه پیش خود در ذهنتان میگوئید : (من امروز باید زودتر به مدرسه برسم)را باهمان لغات و مطالعات اولیه در ذهنتان جمله سازی کنید ، و بیان کنید . با خودتان تمرین بسیار داشته باشید چرا که زبان فرّار است و نیاز به تمرین زیاد دارد .

درک مطلب زبان انگلیسی : در کنکور سراسری برای هر دو درس عربی و زبان با متن های چند خطی رو به رو میشید.

مشکل اساسی اکثر شما این هست روی این متن ها زیاد تمرکز نمی کنید.   به سادگی از کنارشون رد میشید.

نمیتونید متن رو به خوبی برای خودتون ترجمه کنید.  برای ترجمه درست و اصولی یک متن انگلیسی یا عربی باید تسلط نسبتا خوبی روی لغات داشته باشید.

لغت معنی در این باب کمک زیادی می تونه برای شما باشه .تازه بعد از روان شدن در ترجمه به سراغ سرعت عمل باید بروید و سرعت عمل خود را در این زمینه بسنجید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

سلام!

اگر سوالی دارید بپرسید.